Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kolejnej edycji kursu Front End Developer

W miniony weekend odbyło zakończenie kolejnej edycji kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108. Przez ostatnie tygodnie zgłębiali oni tajniki programowania, aby w końcu odebrać w pełni zasłużone certyfikaty.

Zobaczcie jak wyglądało świętowanie podczas ostatniego dnia nauki na kursie w Akademii 108 🙂

szkoła programowania

Kurs programowania – intensywna nauka kluczem do sukcesu

Programowanie to umiejętność, która jest ogromnie ceniona na rynku pracy. Jest bardzo duże zapotrzebowanie na koderów, a najważniejsze jest posiadanie umiejętności praktycznych.
Wiele osób zastanawia się jak najlepiej zacząć naukę – zapisać się na kurs programowania, czy może uczyć się samodzielnie? Oczywiście, w Internecie dostępnych jest wiele materiałów do nauki, jednak niełatwo jest zmobilizować się do samodzielnej pracy.
Studenci wybrali udział w kursie – dzięki temu podczas nauki mogli korzystać z wiedzy i doświadczenia Mentorów Szkoły Programowania Akademii 108. Poprawiali oni błędy oraz uczyli dobrych praktyk programowania.

front end developer

Programowanie – umiejętności praktyczne to podstawa

W zawodzie programisty najważniejsze są umiejętności praktyczne. Na kursie programowania studenci zdobywają potrzebną wiedzę wykonując realne zadania, z którymi spotyka się w pracy Front End Developer. W ten sposób skutecznie przyswajają umiejętności i przygotowują się do samodzielnej pracy na stanowisku programisty. Im więcej wysiłku włoży się w naukę programowania, tym lepsze i szybsze są efekty, dlatego najważniejszą zasadą kursu jest wystarczająca ilość teorii i maksimum praktyki.

html5

Szkoła programowania – zakończenie kursu Front End Developer

Zakończenie kursu w szkole programowania to wyjątkowy czas. Podczas ostatnich zajęć studenci dowiedzieli się jak najlepiej zaprezentować się przed pracodawcą. Poznali pytania, jakie mogą otrzymać podczas rozmów kwalifikacyjnych, nauczyli się jak najkorzystniej przedstawić posiadane umiejętności.
Jesteśmy przekonani, że czeka ich wiele sukcesów w karierze Front End Developera, którą właśnie rozpoczynają. Niektórzy z nich zdobyli wymarzoną pracę jeszcze w czasie trwania kursu programowania.

Dziękujemy, że mogliśmy wspólnie kodować i obserwować Wasze postępy – oczywiście w dalszym ciągu wspieramy i trzymamy kciuki za pierwsze sukcesy 🙂

programowanie