Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 1 czerwca 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu Front End Deceloper – nowi programiści u progu kariery w IT

Z dumą przedstawiamy kolejną grupę absolwentów, którzy ukończyli naukę w Szkole Programowania Akademia 108 w Krakowie. Za nimi kilka intensywnych tygodni, podczas których zdobywali umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku Front End Developera. Otrzymali certyfikaty, co uczciliśmy szampanem – zobaczcie fotorelację z oficjalnego zakończenia kursu.

Bootcamp początkiem kariery w IT

Wśród studentów Szkoły Programowania Akademia 108 znajduje się wiele osób, którzy postanowili zdobyć umiejętności programowania nie mając żadnego doświadczenia. Bootcamp to intensywna praca polegająca na jak największej ilości ćwiczeń praktycznych – w ten sposób osoby początkujące zaczynają kodować i szybko zdobywają potrzebne umiejętności. Oczywiście najważniejszą kwestią jest to, ile wysiłku włoży się w naukę – im więcej pracy, tym lepsze i szybsze rezultaty. Kluczowe znaczenie ma pomoc mentorów, którzy uczą dobrych praktyk programowania oraz zwracają uwagę na zagadnienia, które są szczególnie istotne na początku kariery jako Front End Developer.

bootcamp

Szkoła Programowania, a poszukiwanie pierwszej pracy

Bootcamp ma na celu przygotowanie do pracy jako programista, dlatego obejmuje zarówno poznawanie narzędzi i technologii, jak i przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Podczas ostatniego modułu kursu Front End Developer odbyły się zajęcia ze specjalistą od rekrutacji. Studenci dowiedzieli się na co pracodawcy zwracają szczególną uwagę oraz jak najlepiej przygotować się do rozmowy o pracę. Najważniejsze jest posiadanie umiejętności kodowania, ale istotne jest również to, jak wypadniemy przed przyszłym pracodawcą. Studenci poznali pytania, jakie mogą się pojawić oraz przećwiczyli odpowiadanie na nie w taki sposób, aby jak najkorzystniej się zaprezentować.

szkoła programowania

Front End Developer – oficjalne zakończenie kursu

Podczas ostatnich zajęć były również warsztaty z debbugowania, czyli wyszukiwania błędów w kodzie. Takie ćwiczenia są bardzo pomocne w późniejszej pracy nad dużymi projektami.
W końcu nadszedł czas na oficjalne zakończenie bootcampu w Szkole Programowania Akademia 108. Studenci na otrzymane certyfikaty zasłużyli regularną, intensywną nauką – zarówno na zajęciach, jak i poza nimi.
 
Zobaczcie jak wyglądało świętowanie 🙂

bootcamp
 
szkoła programowania

Absolwentów kursu Front End Developer w dalszym ciągu wspieramy i trzymamy kciuki za Wasze sukcesy! 🙂

Myślisz o nauce programowania?

Zastanawiasz się, jak ocenić swoje zdoloności?

Sprawdź swoje predyspozycje rozwiązując darmowy test