Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu Front End Developer w Krakowie

Zobaczcie fotorelację z zakończenia kursu Front End Developer w Krakowie. Bootcamp to kilka tygodni bardzo intensywnej nauki programowania – studenci włożyli w nią sporo wysiłku, co zdecydowanie się opłaciło. Są gotowi do rozpoczęcia samodzielnej pracy jako programiści Front End.

Kurs programowania – nauka poprzez praktykę

Kurs programowania metodą bootcamp to przede wszystkim praktyka. Studenci przez kilka ostatnich tygodni zgłębiali tajniki kodowania pod okiem doświadczonych Mentorów, którzy pomagali zarówno podczas zajęć, jak i poza nimi. Podczas ostatniego modułu ćwiczyli debugowanie, czyli wyszukiwanie błędów w kodzie. To bardzo ważna umiejętność, która pomaga w późniejszej pracy na stanowisku programisty.

bootcamp

Programista po kursie – poszukiwanie pracy

Bootcamp ma na celu przygotowanie do samodzielnego wykonywania obowiązków na stanowisku Front End Developera. Jednak, aby rozpocząć pracę trzeba wiedzieć jak zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej, by przekonać do swoich umiejętności przyszłego pracodawcę. Studenci spotkali się ze specjalistą od rekrutacji, który wyjaśnił najważniejsze aspekty poszukiwania pracy w branży IT.

kurs programowania

Bootcamp – najszybszy sposób na naukę kodowania

Czy po kilku tygodniach nauki można znaleźć pracę w IT, jeśli nie ma się jeszcze doświadczenia? Oczywiście – jest bardzo duże zapotrzebowanie na programistów i również początkujący mają spore szanse na znalezienie świetnego stanowiska pracy. Potwierdzają to historie naszych absolwentów, ponieważ wielu z nich znajduje pracę jeszcze w trakcie trwania kursu programowania lub na krótko po jego zakończeniu.

programista

Absolwenci bootcampu odebrali zasłużone certyfikaty, które potwierdzają umiejętności nabyte na kursie programowania, co uczciliśmy szampanem.

Trzymamy kciuki za Wasze sukcesy! 🙂

kurs programowania