Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu Front End w Krakowie

Z dumą przedstawiamy kolejną grupę krakowskich absolwentów kursu programowania w Akademii 108. Za nimi kilka naprawdę intensywnych tygodni nauki – gratulujemy i trzymamy kciuki za pierwsze sukcesy!
Zobaczcie jak wyglądało zakończenie.

Kurs programowania – poprze praktykę do pracy jako programista

Kurs programowania Front End Developer to sposób na szybką naukę poprzez ćwiczenia praktyczne. Nasi studenci uczą się realizując zadania z jakimi programiści spotykają się w pracy – dzięki temu nie tylko poznają nowe zagadnienia, ale również przygotowują się do obowiązków na stanowisku Front End Developera. Nauka programowania odbywa się pod czujnym okiem doświadczonych trenerów, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale również uczą samodzielnego wyszukiwania rozwiązań.

Front End Developer – ostatni moduł kursu

Podczas ostatnich zajęć studenci ćwiczyli debugowanie, czyli wyszukiwanie błędów w kodzie. W programowaniu jest to bardzo ważna umiejętność.
Kurs programowania przygotowuje nie nie tylko do obowiązków Front End Developera, ale również do procesu rekrutacji. Studenci spotkali się ze specjalistą od rekrutacji. Dowiedzieli się jak korzystnie zaprezentować swoją osobę w CV oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Poznali także pytania, z którymi mogą się spotkać i ćwiczyli odpowiadanie na nie.

front-end-developer

Programowanie zakończone, czas na świętowanie!

Nauka programowania na kursie programowania dobiegała końca i nadszedł czas na świętowanie. Uczestnicy kursu otrzymali certyfikaty, które potwierdzają zdobyte przez nich umiejętności.
Chociaż wspólne kodowanie już za nami, nie jest to koniec – wciąż wspieramy służąc pomocą podczas poszukiwania pracy i pierwszych obowiązków na nowym stanowisku. Trzymamy kciuki i czekamy na informację o Waszych sukcesach! 🙂

front end developer

programowanie