Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu Front End w Krakowie

Za nami kolejna edycja kursu Front End Developer w Krakowie. Zobaczcie fotorelację z zakończenia – studenci otrzymali certyfikaty potwierdzające ich umiejętności i tym samym dołączyli do grona absolwentów naszej szkoły programowania.

Nauka programowania – zakończenie kursu

Kurs Front End Developer w naszej szkole oparty jest na metodzie bootcamp. Polega ona na nauce programowania poprzez praktykę – stawiamy na maksymalną ilość ćwiczeń. W taki sposób wiedza jest najszybciej przyswajana, a studenci ucząc się przygotowują się do przyszłych obowiązków na stanowisku programisty.
Po kilku naprawdę intensywnych tygodniach nauki, nadeszła pora na wręczenie certyfikatów. Studenci zapracowali na nie pracą na warsztatach oraz w czasie wolnym, wykonując dużą ilość zadań domowych i testów. Gratulujemy i trzymamy kciuki za Wasze sukcesy! Oczywiście w dalszym ciągu wspieramy i służymy pomocą w pierwszych zadaniach jako programiści 🙂

programista

Front End Developer – przygotowanie do rekrutacji

Przed wręczeniem certyfikatów odbyły się zajęcia ze specjalistą od rekrutacji. Studenci dowiedzieli się jak przygotować ciekawe CV oraz jak najlepiej zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Ćwiczyli odpowiadanie na pytania, które pojawiają się w czasie rekrutacji. Umiejętności praktyczne są najważniejsze, ale aby zdobyć wymarzoną prace jako programista, trzeba dobrze wypaść przed przyszłym pracodawcą.
Podczas ostatniego modułu kursu Front End Developer nie zabrakło również warsztatów – ćwiczyliśmy debugowanie, czyli wyszukiwanie błędów w kodzie.

nauka programowania

Programista po kursie – czy to możliwe?

Każdy kto rozważa udział w bootcampowym kursie, zastanawia się, czy możliwe jest znalezienie pracy po zaledwie kilku tygodniach nauki programowania. Oczywiście, że tak! 🙂 Najlepszym na to dowodem są historie absolwentów Akademii 108, które znajdziecie na naszym blogu. Wszystko zależy od motywacji i chęci do nauki – jeśli dobrze wykorzystamy czas spędzony na kursie, z pewnością szybko znajdziemy pracę.

Nowi absolwenci naszej szkoły zakończyli naukę programowania na kursie i teraz rozpoczynają karierę jako Front End Developerzy. W dalszym ciągu wspieramy, trzymamy kciuki i czekamy na informacje o Waszych sukcesach!
Zobaczcie jak wyglądało zakończenie kursu 🙂

programista

front end