Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu Front End w Warszawie

Kolejna grupa uczestników kursu programowania w Akademii 108 w Warszawie dołącza do grona absolwentów! Otrzymali certyfikaty potwierdzające ich umiejętności i rozpoczynają karierę w IT. Mocno trzymamy kciuki za Wasze sukcesy i w dalszym ciągu wspieramy!

Nauka programowania – przygotowanie do pracy

Kurs programowania to kilka tygodni intensywnej nauki. Studenci uczestniczą w zajęciach, a poza nimi wykonują zadania domowe i testy sprawdzające wiedzę. Tak naprawdę każdy uczestnik kursu poświęca na naukę programowania tyle czasu, ile potrzebuje by dokładnie zgłębić każde zagadnienie i jak najlepiej przygotować się do przyszłych obowiązków na stanowisku programisty.

Kurs programowania – ostatni moduł

Ostatni moduł nauki programowania na kursie to nie tylko świętowanie. Przed wręczeniem certyfikatów odbyły się zajęcia ze specjalistą od rekrutacji, który opowiedział o istotnych aspektach poszukiwania pracy w IT. Studenci dowiedzieli się jak przygotować CV oraz jak najlepiej zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej.
Podczas ostatniego modułu kursu programowania były również warsztaty z debbugowania, czyli wyszukiwania błędów w kodzie.

nauka programowania

Programista po kursie w Akademii 108

Nauka programowania na kursie jest bardzo intensywna. Studenci uczą się poprzez praktykę, realizując realne zadania, z jakimi spotykają się w codziennej pracy programiści.
Absolwenci mają za sobą kilka naprawdę intensywnych tygodni nauki – to początek ich kariery w IT. Trzymamy kciuki, wspieramy i czekamy na informacje o Waszych pierwszych sukcesach!

Zobaczcie jak wyglądało zakończenie 🙂 A jeśli również chcecie rozpocząć naukę kodowania i zrobić pierwszy krok do kariery programisty, sprawdźcie terminy najbliższych kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108.

programista