Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu Front End w Warszawie

Za nami kolejna edycja kursu programowania w Akademii 108. Świeżo upieczeni absolwenci rozpoczynają swoją karierę jako programiści Front End – gratulujemy i trzymamy kciuki za Wasze sukcesy!

Kurs programowania – ostatni moduł bootcampu

Przed wręczeniem certyfikatów ukończenia kursu Front End Developer nie zabrakło czasu na naukę – podczas ostatnich zajęć odbyły się zajęcia ze specjalistą od rekrutacji. Studenci poznali ważne aspekty poszukiwania pracy w branży IT. Dzięki tym zajęciom są przygotowani do aktywnego wkroczenia na rynek pracy. Oczywiście kluczowe jest posiadanie umiejętności praktycznych, ale aby znaleźć wymarzoną pracę, trzeba wiedzieć jak najlepiej się zaprezentować podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Front end Developer i debugowanie, czyli jak sprawdzić kod

Podczas ostatniego modułu kursu programowania ćwiczyliśmy również debugowanie, czyli wyszukiwanie błędów w kodzie. Programista zmierza się z tym zadaniem każdego dnia, dlatego taka praktyka jest bardzo ważna. Po warsztatach nadszedł wreszcie czas na świętowanie. Studenci otrzymali certyfikaty potwierdzające ich umiejętności – uczciliśmy to wydarzenie szampanem. Sami zobaczcie jak było 🙂
Kurs programowania się zakończył, ale wciąż pozostajemy w kontakcie – służymy radę i pomocą podczas rekrutacji oraz pierwszych zadaniach na stanowisku Front end Developera.

front end developer

Programista po bootcampowym kursie – start kariery w IT

Bootcampowy kurs programowania trwa kilka tygodni – to intensywna nauka opierająca się na ćwiczeniach praktycznych. W związku z tym, jednym z częstych pytań jest „Czy po kursie można znaleźć pracę jako Front End Developer?”. Oczywiście, można i jest to główne założenie bootcampu.
Najlepszą odpowiedzią na to pytanie są historie naszych absolwentów -zajrzyjcie na naszego bloga i posłuchajcie co mówią na temat poszukiwania pracy jako programista.