Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu programowania Front End Developer w Krakowie

Zobaczcie fotorelację z zakończenia kursu Front End Developer w Krakowie. Za nami kilka tygodni intensywnej nauki, a teraz absolwenci Szkoły Programowania Akademia 108 zaczynają swoją karierę w branży IT. Mamy dla Was kilka fotek z ostatnich zajęć oraz wręczenia certyfikatów.

Front End Developer po bootcampie

Bootcamp to kurs programowania, który w najszybszy możliwy sposób przygotowuje do pracy na stanowisku Junior Front End Developera. Studenci zaczynają kodować już na pierwszych zajęciach – ćwiczenia praktyczne to najlepszy sposób na naukę. Zajęcia w szkole programowania prowadzone są przez doświadczonych Mentorów, którzy doskonale wiedzą co jest najważniejsze na początku kariery w IT.

szkoła pragramowania

Szkoła programowania – ostatni moduł kursu

Podczas ostatniego modułu kursu w Szkole Programowania Akademia 108 studenci spotkali się ze specjalistą od rekrutacji, który przedstawił najważniejsze aspekty znajdywania pracy w IT. Umiejętności programowania są oczywiście najważniejsze, ale istotne jest również jak najlepsze zaprezentowanie się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas zajęć ćwiczyliśmy odpowiadanie na pytania, które padają podczas rekrutacji. Odbyły się również warsztaty z debugowania, podczas których studenci uczyli się wyszukiwania błędów w kodzie.

szkoła programowania

Programowanie – zakończenie nauki na kursie

Po nauce przyszła pora na świętowanie. Absolwenci odebrali certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności programowania, co uczciliśmy szampanem.
Już nam brakuje wspólnego kodowania z Wami, ale oczywiście nie jest to koniec. W dalszym ciągu wspieramy i trzymamy kciuki za Wasze sukcesy!

A tak wyglądało zakończenie kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108 🙂

programowanie

programowanie