Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu programowania Front End Developer w Warszawie

Mamy dla Was fotorelację z zakończenia kolejnej edycji bootcampu w Warszawie. Nowi Front End Developerzy są już gotowi do rozpoczęcia swojej kariery w IT. Zobaczcie jak przebiegał ostatni dzień kursu programowania.

Kurs programowania – sposób na szybką naukę

Bootcamp programistyczny to metoda nauczania polegająca na jak największej ilości ćwiczeń praktycznych. W ten sposób możliwe jest najszybsze zdobywanie umiejętności potrzebnych do rozpoczęcia pracy w IT. Studenci zaczęli kodować już na pierwszych zajęciach – na każdych kolejnych widzieliśmy jak duże robią postępy. Największe znaczenie ma tutaj to, ile czasu i zaangażowania włoży się w naukę programowania. Im więcej, tym lepsze i szybsze są rezultaty.

bootcamp

Bootcamp – przygotowanie bezpośrednio do stanowiska pracy

Założeniem bootcampu jest przygotowanie do pracy na stanowisku Front End Developera – jest to możliwe dzięki realizowaniu zadań, z którymi spotyka się on na codzień. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych Mentorów, którzy nie tylko uczą technologii webowych, ale również dobrych praktyk programowania i samodzielnego wyszukiwania rozwiązań.
Podczas ostatnich zajęć studenci mieli okazję dowiedzieć się w jaki sposób przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych. Odbyło się spotkanie ze specjalistą od rekrutacji, który wyjaśnił jak najlepiej się zaprezentować przed przyszłym pracodawcą.

nauka-programowania

Nauka programowania na kursie zakończona sukcesem

Oczywiście podczas ostatniego modułu kursu programowania, nie zabrakło również kodowania – były warsztaty z debugowania, czyli wyszukiwania błędów w kodzie. Takie ćwiczenia pomogą w późniejszej pracy nad dużymi projektami.
Po nauce przyszła pora na wręczenie w pełni zasłużonych certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności. Finał nauki programowania na kursie uczciliśmy szampanem. Będzie nam brakowało wspólnego kodowania, jednak oczywiście nie jest to koniec – w dalszym ciągu wspieramy i trzymamy kciuki za Wasze sukcesy! 🙂

bootcamp

nauka programowania