Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu programowania Front End w Krakowie

Zobaczcie krakowskich absolwentów kursu programowania Front End Developer. Przez kilka tygodni intensywnie pracowali zgłębiając tajniki HTML, CSS i JavaScript, aby zdobyć umiejętności potrzebne do pracy w IT, co zostało nagrodzone certyfikatami potwierdzającymi ich wiedzę.
Zobaczcie jak wyglądało zakończenie nauki na kursie 🙂

JavaScript, HTML, CSS – przygotowanie do pracy w zawodzie

Bootcampowy kurs programowania od podstaw wprowadza studentów do świata IT. Nauka zaczyna się od poznania narzędzi potrzebnych do pracy. Następnie studenci poznają HTML5 i CSS3 oraz JavaScript. W programie kursu są również zagadnienia takie jak jQuery, AJAX, Bootstrap, Sass oraz WordPress. Absolwenci przez kilka tygodni zgłębiali kolejne tematy zarówno podczas zajęć, jak i w czasie wolnym, ponieważ po każdym zagadnieniu wykonywali zadania domowe oraz testy sprawdzające wiedzę.

programista

Programista – rozmowa kwalifikacyjna

Podczas ostatniego modułu kursu studenci spotkali się ze specjalistą od rekrutacji. Dowiedzieli się, jak przygotować CV, by zainteresować przyszłego pracodawcę. Poznali również pytania, jakich mogą się spodziewać podczas rekrutacji na stanowisko programisty.
Takie zajęcia mają na celu przygotowanie studentów do pewnego wkroczenia na rynek pracy. Wiedzą już jak przygotowywać się do rozmowy, by korzystnie się zaprezentować. W branży IT najważniejsze są posiadane umiejętności, jednak aby otrzymać wymarzoną pracę jako programista, konieczne jest jak najlepsze przedstawienie swojej osoby.

programista

Kurs programowania – ostatni moduł

Podczas ostatniego modułu kursu programowania nie zabrakło również programowania. Studenci ćwiczyli debugowanie, czyli wyszukiwanie błędów w kodzie. To istotna umiejętność, potrzebna w pracy programisty.
Po nauce nadszedł czas na świętowanie 🙂 Absolwenci otrzymali w pełni zasłużone certyfikaty, które potwierdzają zdobyte przez nich umiejętności.

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w kursie programowania, śledź nasz fanpage na Facebook’u – pojawiają się tam wszystkie bieżące informacje.

javascript

kurs programowania