Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Dlaczego powstały kursy Code Bootcamp i do kogo są skierowane?

Wspominaliśmy niedawno o kampanii społecznej realizowanej z udziałem słynnych programistówNajwięksi programiści świata zachęcają do nauki programowania. Kodowanie jest bardzo inspirujące i nie jest prawdą, że to zajęcie tylko dla nielicznych. Każdy może rozpocząć kurs programowania, jeśli ma odpowiednią motywację oraz zapał do pracy.

Bootcamp – najbardziej efektywna nauka

Akademia 108 prowadzi kursy programowania, które mają za zadanie szybkie wdrożenie do zawodu programisty. Realizujemy to dzięki metodzie bootcamp, której koncepcja została zaczerpnięta od treningu wojska. Intensywne ćwiczenia sprawiają, że rekrutów bardzo szybko można wdrożyć w szeregi armii. Podobnie jest na kursie programowania– to minimum teorii i maksimum ćwiczeń praktycznych.

kurs programowania

Kurs programowania metodą bootcamp

Kursy programowania prowadzone przez Akademię 108 metodą bootcamp są odpowiedzią na zapotrzebowania rynku pracy, gdzie brakuje coraz więcej specjalistów. Branża IT rozwija się tak szybko, że programistów potrzeba z każdym rokiem coraz więcej. To dlatego ta metoda nauczania okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej wiele osób może zdobyć potrzebne kwalifikacje, które dalej rozwijane są już na stanowisku pracy. Dlaczego bootcamp jest tak skuteczny? Ponieważ kurs programowania ukierunkowany jest na konkretne zadania, z którymi w swojej pracy spotykał się będzie przyszły specjalista. Aby mógł najlepiej wykonywać obowiązki, już od pierwszych zajęć zaczyna kodować. Praktyka jest kluczem do sukcesu! 🙂

programista

Programista – kto może nim zostać?

Często spotykamy się z opiniami, że zawód programisty to coś dla wybranych jednostek. To nieprawda! Aby rozpocząć naukę kodowania, wystarczy uzbroić się w sporo chęci do pracy. Jeśli jesteś gotowy na intensywne przyswajanie wiedzy, bootcamp programistyczny to coś dla Ciebie.
Nie ma tutaj żadnych ograniczeń wiekowych – możesz zacząć naukę zarówno jeśli dopiero szukasz zajęcia dla siebie oraz kiedy chcesz się przekwalifikować. Pamiętajcie, że najważniejsza jest odpowiednia motywacja.