Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Instalacja edytora Brackets na systemie Windows

Akademia 108 to szkoła programowania, która naukę opiera głównie na zadaniach praktycznych. Zarówno na kursach, jak i warsztatach codeveningWarsaw i codeveningKrakow korzystamy z tego samego oprogramowania, które najlepiej sprawdza się do realizowanych zadań i umożliwia efektywną, wspólną pracę.
Często pytanie nas co trzeba zrobić, aby nasz laptop był przygotowany do zajęć, dlatego postanowiliśmy dokładnie to wyjaśnić.

CodeveningWarsaw oraz Kraków – warsztaty dla wszystkich chętnych

Cyklinie organizujemy bezpłatne warsztaty codeveningWarsaw oraz codeveningKrakow, dzięki którym każda osoba zainteresowana kursem programowania, może zobaczyć jak wygląda nauka i po prostu nas poznać jeszcze przed zapisaniem się. Warunkiem udziału w tych warsztatach jest przede wszystkim chęć do pracy oraz zainstalowanie edytora Brackets. Powód jest prosty – będziemy wspólnie realizować zadanie, z którym można się spotkać pracując jako Front End Developer. Oprócz Brackets, konieczne jest zainstalowanie dwóch pluginów do niego, co jest bardzo proste i zajmie zaledwie chwilkę.

codeveningkrakow

CodeveningKrakow, Warsaw, kurs programowania – odpowiedni edytor to podstawa

Brackets jest edytorem tekstu przeznaczonym dla programistów front-endowych. Sprawdza się doskonale podczas pisania kodu w HTML5, CSS3 oraz JavaScript, a dodatkowo daje możliwość łatwego rozszerzenia o pluginy, które mogą znacznie ułatwić nam pracę. Na zajęciach codeveningWarsaw, codeveningKrakow oraz kursie programowania korzystamy z edytora z pluginami Emmet oraz Custom Work. To duże ułatwienie, umożliwiające kolorowanie składni oraz domykanie nawiasów.

brackets

Brackets i chęć do pracy – to wszystko czego potrzeba

Edytor został stworzony przez znaną firmę Adobe i jest darmowy. Zarówno na codeveningWarsaw, codeveningKrakow, jak i na kursach przechodzimy od razu do pracy, dlatego o jego instalację musimy zatroszczyć się indywidualnie. Jeśli nie masz pewności, czy zrobiłeś/aś to prawidłowo, obejrzyj specjalnie przygotowany przez nas filmik z instrukcją.
Terminy najbliższych warsztatów codevening znajdziesz tutaj: #codevening. Do zobaczenia na zajęciach! 🙂