Zajęcia codeveningWarsaw, codeveningKrakow oraz kursy programowania prowadzone przez Akademię 108 polegają na intensywnej pracy przy pełnym wykorzystaniu czasu. Im więcej praktyki, tym lepsze efekty, dlatego swój komputer trzeba przygotować samodzielnie w domu, by podczas warsztatów przystąpić od razu do kodowania.

Często pytacie nas jak prawidłowo zainstalować oprogramowanie, dlatego stworzyliśmy tutoriale, które najlepiej to obrazują. Poprzednio wyjaśniliśmy czym jest edytor Brackets – Instalacja edytora Brackets. Wspominaliśmy, że trzeba wgrać również dwa pluginy, to jest Emmet oraz Custom Work. Po obejrzeniu naszego video będziesz już wiedzieć jak łatwo przebiega proces instalacji wtyczek.

CodeveningWarsaw i Krakow – co to takiego?

Nasze kursy programowania opierają się na metodzie bootcamp, dzięki której wiedza przyswajana jest bardzo szybko. Najważniejszym jej aspektem jest skupienie się głównie na zadaniach praktycznych. Przekazujemy niezbędną wiedzę teoretyczną i przystępujemy do wykonywania zadań typowych w pracy programisty. Zanim jednak zapiszesz się na kurs, możesz nas poznać osobiście podczas warsztatów codeveningWarsaw lub codeveningKrakow.

codeveningkrakow

CodeveningKrakow lub Warsaw – przekonaj się, że kodowanie jest dla Ciebie

Przyjdź i spotkaj się z nami na codeveningWarsaw albo codeveningKrakow. Na warsztatach będziesz mógł/mogła nas poznać, a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące dalszej nauki. Warunkami udziału w tych zajęciach jest rejestracja i potwierdzenie obecności, a także zainstalowanie edytora Brackets oraz pluginów Emmet i Custom Work. Aktualne terminy warsztatów zawsze znajdziesz na stronie codevening oraz na naszym fanpage’u na facebooku.

emmet

Emmet – instalacja pluginów

Pobranie oraz wgranie edytora i pluginów to zaledwie chwila. Emmet to wtyczka, która bardzo ułatwia pracę programisty w środowisku HTML5 i CSS3. To sposób na znaczne przyspieszenie wykonywanych działań, dlatego warto rozpocząć korzystanie z niej od samego początku. W naszym video krok po kroku pokazujemy jak prawidłowo zainstalować ten plugin – zapraszamy do obejrzenia 🙂