Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Instalacja rozszerzenia Emmet w edytorze Brackets

Zajęcia codeveningWarsaw, codeveningKrakow oraz kursy programowania prowadzone przez Akademię 108 polegają na intensywnej pracy przy pełnym wykorzystaniu czasu. Im więcej praktyki, tym lepsze efekty, dlatego swój komputer trzeba przygotować samodzielnie w domu, by podczas warsztatów przystąpić od razu do kodowania.

Często pytacie nas jak prawidłowo zainstalować oprogramowanie, dlatego stworzyliśmy tutoriale, które najlepiej to obrazują. Poprzednio wyjaśniliśmy czym jest edytor Brackets – Instalacja edytora Brackets. Wspominaliśmy, że trzeba wgrać również dwa pluginy, to jest Emmet oraz Custom Work. Po obejrzeniu naszego video będziesz już wiedzieć jak łatwo przebiega proces instalacji wtyczek.

CodeveningWarsaw i Krakow – co to takiego?

Nasze kursy programowania opierają się na metodzie bootcamp, dzięki której wiedza przyswajana jest bardzo szybko. Najważniejszym jej aspektem jest skupienie się głównie na zadaniach praktycznych. Przekazujemy niezbędną wiedzę teoretyczną i przystępujemy do wykonywania zadań typowych w pracy programisty. Zanim jednak zapiszesz się na kurs, możesz nas poznać osobiście podczas warsztatów codeveningWarsaw lub codeveningKrakow.

codeveningkrakow

CodeveningKrakow lub Warsaw – przekonaj się, że kodowanie jest dla Ciebie

Przyjdź i spotkaj się z nami na codeveningWarsaw albo codeveningKrakow. Na warsztatach będziesz mógł/mogła nas poznać, a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące dalszej nauki. Warunkami udziału w tych zajęciach jest rejestracja i potwierdzenie obecności, a także zainstalowanie edytora Brackets oraz pluginów Emmet i Custom Work. Aktualne terminy warsztatów zawsze znajdziesz na stronie codevening oraz na naszym fanpage’u na facebooku.

emmet

Emmet – instalacja pluginów

Pobranie oraz wgranie edytora i pluginów to zaledwie chwila. Emmet to wtyczka, która bardzo ułatwia pracę programisty w środowisku HTML5 i CSS3. To sposób na znaczne przyspieszenie wykonywanych działań, dlatego warto rozpocząć korzystanie z niej od samego początku. W naszym video krok po kroku pokazujemy jak prawidłowo zainstalować ten plugin – zapraszamy do obejrzenia 🙂

By |2018-09-05T07:20:56+02:0021 03 .16|Categories: Codevening, Tutoriale|Tags: , , , , , , |