Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Kurs Front End dla osób początkujących – czy to sposób na rozpoczęcie nowej pracy?

Uczestnicy kursów Front End mają najczęściej jeden cel – znaleźć pracę w branży IT. Wizja wysokich zarobków oraz możliwości rozwoju motywują do rozpoczęcia nauki w szkole programowania. Czy kurs bootcampowy może być sposobem na zdobycie kwalifikacji? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym artykule 🙂

Szkoła programowania – najszybsze rozwiązanie

Coraz większą popularnością cieszą się kursy Front End opierające się na metodzie nauczania Bootcamp. Taki kurs to przede wszystkim praktyka. Najważniejszym założeniem jest jak największa ilość ćwiczeń. Dzięki temu nauka przebiega znacznie szybciej, a czas wykorzystywany jest na przygotowanie do realnych obowiązków na stanowisku programisty. Kursy powstały w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na programistów – mogą one szybko przygotować uczestników do rozpoczęcia pracy. Nauka w szkole programowania jest bardzo intensywna, a rezultaty zależne są przede wszystkim od zaangażowania. To nie tylko praca na zajęciach, ale także w czasie wolnym. Mówiąc krótko, im więcej czasu i energii włoży się w naukę kodowania, tym lepsze i szybsze efekty.

Kurs Front End jako sposób na pracę w IT

Czy kurs przygotowuje do pracy na stanowisku programisty? Jak najbardziej! Taki jest cel nauki w szkole programowania. Program kursu przygotowuje bezpośrednio do pracy jako programista. W trakcie kursu w Akademii 108, przygotujesz się także do procesu rekrutacji. Odpowiednie zaprezentowanie swojej osoby podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest bardzo ważne.
Najlepszym dowodem na skuteczność nauki programowania na bootcampowym kursie są historie naszych absolwentów, które znajdziecie na blogu.

kurs front end

Programista – kwalifikacje zdobyte na kursie programowania

Efekty nauki programowania na kursach uzależnione są od indywidualnych predyspozycji oraz od wysiłku włożonego w naukę. Bardzo ważna jest motywacja i chęć do intensywnego zdobywania nowych umiejętności.

Wiele osób rozpoczyna naukę w celu zwiększenia swoich kwalifikacji na aktualnym stanowisku pracy. Inni chcą zdobyć nowy zawód. Motywacje są różne, jednak jeśli w naukę programowania włoży się odpowiedni wysiłek, można osiągnąć bardzo wiele. Ważne jest aktywne poszukiwanie pracy – nasi studenci często rozpoczynają je jeszcze w trakcie trwania kursu Front End.

Udział w kursie mogą wziąć osoby początkujące – nie wymagamy doświadczenia, ani wiedzy z programowania. Naukę zaczynamy od podstaw. Wiele osób biorących udział w bootcampie zaczyna swoją przygodę z programowaniem i bardzo często po ukończeniu kursu znajdują pracę w IT. Kurs daje możliwość możliwie najszybciej zdobyć potrzebne umiejętności, które pozwalają na wykonywanie obowiązków junior programisty. Dalsza nauka może odbywać się już na stanowisku pracy. Zarobki w tym zawodzie rosną wraz z doświadczeniem.

Jeżeli chcecie sprawdzić jak wygląda nauka w szkole programowania Akademii 108, zapraszamy na bezpłatne warsztaty Codevening. Szczegóły znajdziecie tutaj: Warsztaty Programowania – Codevening