Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Marta i Agata – Absolwentki kursu programowania w Akademii 108 ZA KULISAMI

Jeśli obserwujecie naszą szkołę programowania, to z pewnością wiece, że publikujemy filmy, na których absolwenci opowiadają o wrażeniach z kursu programowania oraz poszukiwaniu pracy jako programista. Jakiś czas temu swoją historię opowiedziały Marta i Agata:
Marta i Agata – Absolwentki kursu programowania w Akademii 108
Dziś nadeszła pora, aby pokazać Wam jak wyglądało tworzenie filmu za kulisami.

Szkoła programowania – absolwenci opowiadają swoje historie

Wbrew pozorom, opowiadanie o swojej przygodzie z programowaniem nie jest łatwe. Często podczas nagrywania bywa zabawnie, jak możecie zobaczyć na poniższym filmiku. Bardzo często potrzebnych jest wiele powtórek i momentów na zebranie myśli, aby studenci mogli wyrazić szczerą opinię na temat nauki w szkole programowania. Agata i Marta to absolwentki bootcampu Front End Developer. Pracują jako programistki – wspólnie tworzą strony internetowe jako Zdalne Babki (http://zdalnebabki.pl/). Zobaczcie jak powstawał film z ich udziałem.

Programista i film, czyli jak wygląda nagrywanie „od kuchni”

Marta i Agata przed udziałem w bootcampie wspólnie tworzyły strony internetowe oparte na gotowych motywach WordPressa. Postanowiły wziąć udział w kursie, ponieważ chciały rozszerzyć swoją działalność i poznać technologie, których używa się do tworzenia nowoczesnych stron. Jak mówią, dzięki nauce w szkole programowania pewniej podejmują się nowych projektów.

bootcamp

Bootcamp – motywacja do nauki

W nauce programowania najważniejsza jest chęć do pracy, dlatego mamy nadzieję, że historie absolwentów naszych bootcampów będą dla Was motywacją do działania. W kursach Akademii 108 mogą wziąć udział osoby całkowicie początkujące. Wielu absolwentów bootcampu zaczynało naukę od zera i po kilku intensywnych tygodniach znajdywało pracę jako programista. Jeśli jednak przed podjęciem decyzji chcecie nas poznać i zobaczyć jak w praktyce wygląda nauka kodowania z Akademią 108, zapraszamy na bezpłatne warsztaty Codevening w Warszawie i Krakowie.