Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Martyna Banaś – Absolwentka Kursu Front End Developer

Martyna to absolwentka kursu Front End Developer w Krakowie. Jakiś czas temu opowiadała nam o kolejnych etapach nauki programowania#zakodujPrzyszłosc – Martyna Banaś #1.

Obecnie pracuje już jako programistka. Posłuchajcie dlaczego zdecydowała się na rozpoczęcie nauki kodowania, jak ocenia udział w kursie programowania oraz jak wyglądało poszukiwanie pracy po kursie.

Nauka programowania – decyzja o udziale w kursie

Martyna przed rozpoczęciem nauki programowania była copywriterem. Tworzyła teksty, a także dodawała je do stron internetowych – tak zainteresowała się tym jak powstają. Posiada wykształcenie plastyczne, dlatego chciała zająć się tworzeniem wyglądu stron, czyli Front Endem.

Front End Developer – nauka na kursie

Według Martyny wykładowcy Szkoły Programowania Akademia 108 to osoby doświadczone, które świetnie przekazują wiedzę. Udział w kursie pozwolił jej na szybkie rozpoczęcie kariery jako Front End Developer, mimo że wcześniej nie miała żadnego doświadczenia w kodowaniu. Naukę programowania zaczęła od podstaw, a dziś cieszy się już nową pracą.

nauka programowania

Praca po kursie – szybki start kariery w IT

Nauka na bootcampowym kursie to sposób na rozpoczęcie kariery w IT. Najlepszym dowodem jest to, jak szybko udało się Martynie znaleźć wymarzoną pracę po kursie. Jak mówi, w obecnej pracy wykorzystuje wszystko to, czego nauczyła się biorąc udział w kursie w Szkole Programowania Akademia 108.

Wkrótce kolejne relacje naszych absolwentów, którzy opowiadają o poszukiwaniu pracy po kursie – śledźcie naszego fanpage’a na Facebooku aby niczego nie przegapić! 🙂