Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Matura… I co dalej? A może zostać programistą?

Maj to czas, kiedy mnóstwo osób staje przed niełatwym wyborem. Dobiega końca jeden etap życia i przychodzi pora na poważną decyzję o przyszłości. Chodzi oczywiście o trwające właśnie matury. Część osób wie, co chce robić w życiu, a inni dopiero zastanawiają się jakie zajęcie może przynieść im sporo satysfakcji i oczywiście dobre zarobki. Co powiecie na naukę programowania?

Nauka programowania – start do lepszej przyszłości

Studia nie dają dzisiaj gwarancji, że po ich ukończeniu znajdziemy dobrą pracę w zawodzie. Oczywiście wszystko zależy od kierunku jaki obierzemy. Umiejętność programowania daje dziś świetne perspektywy rozwoju i sytuacja ta będzie się rozwijać. Z roku na rok potrzebnych jest coraz więcej koderów. Dzieje się tak dlatego, że branża IT rozwija się niezwykle dynamicznie. Programiści potrzebni są wszędzie, a zawód ten jest znacznie ciekawszy niż powszechnie się uważa. Szkoła programowania może świetnie przygotować nas do przyszłej pracy, ponieważ nauka odbywa się w sposób praktyczny na realnych zadaniach, z jakimi spotykają się koderzy na co dzień.

nauka programowania

Programista – jak nim zostać?

Nauka programowania nie musi odbywać się na studiach uniwersyteckich. Na studiach wyższych zdobędziesz dyplom, jednak umiejętności praktyczne trzeba będzie zdobywać gdzie indziej. Dlaczego tak jest? To proste – program nauki na uczelniach często jest nieaktualny. Branża IT rozwija się bardzo szybko i jeśli chcemy być dobrymi koderami, musimy być na bieżąco. Kilkuletni tok nauki to głównie teoria, natomiast na kursie programowania zaczniesz kodować już od pierwszych zajęć. W ten sposób zdobędziesz kwalifikacje do rozpoczęcia kariery na stanowisku junior developera. Jeśli przyłożysz się do nauki, masz spore szanse znaleźć ciekawe stanowisko i rozwijać się dalej już jako pracownik IT. W ten sposób zamiast podejmować kilkuletnią naukę na studiach, rozpoczynamy pracę i uczymy się jednocześnie zarabiając.

szkoła programowania

Szkoła programowania – dla kogo?

Aby zapisać się na kurs programowania, nie trzeba mieć wiedzy czy doświadczenia w kodowaniu. Wystarczy, że posiadamy zdolność logicznego myślenia i jesteśmy naprawdę zmotywowani do nauki. Szkoła programowania daje szansę, aby zdobyć niezbędną wiedzę i ciekawe stanowisko pracy.
Chcesz zdobyć świetny zawód, który daje możliwość stałego rozwoju i świetnych zarobków, które będą rosnąć wraz ze zdobywanym doświadczeniem? Nauka programowania to szansa na szybki start kariery w najbardziej dynamicznej branży. Również Ty możesz zostać programistą, jeśli tylko chcesz! 🙂