Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Nauka programowania – najważniejsze zasady szybkiej nauki

Szkoły programowania uczące metodą bootcamp już od kilku lat kształcą nowych pracowników branży IT. Ostatnio wyjaśniliśmy skąd wzięła się ta metoda oraz na czym dokładnie polega, możecie o tym przeczytać na naszym blogu we wpisie – Intensywny kurs programowania metodą bootcamp. Dziś postanowiliśmy przedstawić kilka podstawowych zasad i tym samym podsumować temat szkoleń bootcampowych.

Szkoła programowania i metoda bootcamp

Bootcamp to bardzo intensywny kurs programowania, który w najkrótszym możliwie czasie przygotowuje do zawodu. Programista po takim kursie w szkole programowania może już szukać pracy jako Junior Developer. W tej branży rozwijać się można bardzo szybko. Wielokrotnie mówiliśmy o rosnącym deficycie programistów na rynku pracy. Zapotrzebowanie rośnie, a po odpowiednim kursie można podjać pracę i rozwijać umiejętności w najlepszy możliwy sposób, czyli praktycznie.

bootcamp

Programowanie – zacznij się uczyć i rozpocznij pracę

Szkoła programowania korzystając z metody bootcamp ma na celu wykształcenie nowych pracowników szybko i skutecznie. To odpowiedź na zapotrzebowanie na nowych programistów. Branża IT rozwija się tak szybko, że potrzebny był sposób na sprostanie tym wymaganiom. Kluczem do zrealizowania celu jest programowanie już od pierwszych zajęć. Na studiach uniwersyteckich zgłębia się wiedzę z wielu dziedzin, natomiast bootcamp ukierunkowany jest na konkretne stanowisko. Kursant uczy się programowania na realnych zadaniach, które w przyszłości będzie wykonywał samodzielnie już jako Junior Developer.

programowanie

Bootcamp – maksimum praktyki

Programowanie to dziedzina, w której najważniejsze są praktyczne umiejętności. Bootcamp dokładnie na tym polega – minimum teorii i maksimum ćwiczeń. To najbardziej efektywny sposób na naukę wymagający sporego nakładu pracy. Intensywna nauka szybko przynosi efekty – często po kilkutygodniowym kursie można rozpocząć pracę jako młodszy specjalista. Jeśli interesujesz się nowoczesnymi technologiami, śledź jakie kursy programowania aktualnie prowadzi Akademia 108.