Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Praca dla informatyka po kursie programowania metodą bootcamp

Najważniejszym pytaniem, które nurtuje zainteresowanych kursem programowania jest: Czy można znaleźć stanowisko pracy dla informatyka, który nie posiada jeszcze doświadczenia w branży? Wystarczy przeglądnąć serwisy ogłoszeniowe – pojawia się mnóstwo ofert dla programistów, zarówno dla doświadczonych specjalistów, jak i początkujących koderów.

Praca dla informatyka na początku kariery

Kurs programowania pozwala przyswoić podstawową wiedzę potrzebną do realizacji zadań na konkretnym stanowisku. Dzięki temu absolwent jest przygotowany do samodzielnego działania. Nikt nie staje się specjalistą od razu, potrzebne jest ciągłe rozwijanie umiejętności praktycznych, a czy istnieje na to lepszy sposób niż wykonywanie realnych zadań? Nie każda firma oferuje pracę dla informatyka, który posiada wieloletnie doświadczenie. Często pojawiają się także oferty dla Junior Developerów. Właśnie do takiego stanowiska przygotowuje kurs programowania.
Na rynku jest ogromne zapotrzebowanie na programistów i wcale nie tak łatwo znaleźć kompetentną osobę na dane stanowisko, a początkujący może świetnie poradzić sobie w nowej pracy i z czasem bardzo rozwinąć swoje umiejętności.

kurs programowania

Kurs programowania jest skuteczny

Akademia 108 uczy w oparciu o metodę bootcamp. Głównym założeniem jest bardzo intensywna praca. Nie są to wykłady teoretyczne, uczestnik rozpoczyna ćwiczenia niemal od razu i w sposób praktyczny poznaje kolejne istotne tematy związane z kodowaniem. Oprócz podstaw, uczy się pracować efektywniej dzięki korzystaniu z dostępnych narzędzi programistycznych. To niedługi kurs podczas którego uczestnicy ćwiczą zarówno podczas zajęć, jak i w domu. Dlaczego bootcamp może tak szybko wdrożyć do zawodu? Ponieważ program jest tak opracowany, by przygotowywał do praktycznych działań w karierze Junior Developera. Już po kilku dniach na kursie zaczynacie kodować.

Bootcamp i co potem?

Kurs programowania metodą bootcamp to propozycja dla osób, które chcą szybko nauczyć się podstaw i zacząć pracę jako Junior Developer. Oczywiście nie jest to takie łatwe – aby to osiągnąć trzeba włożyć w naukę dużo pracy. Poświęcenie z pewnością się opłaci. Ofert pracy dla informatyka jest z każdym rokiem coraz więcej, a dla pracodawcy bardzo ważne są posiadane przez kandydata umiejętności praktyczne. Mogą być one ważniejsze niż samo wykształcenie. Kurs programowania jest dla osób w każdym wieku – jeśli potrafisz się zmobilizować do intensywnej nauki to również dla Ciebie.