Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 marca 2024

Zadzwoń do nas       884 908 108

Kreatywny programista – wyzwania Front-end Developera

Jakiś czas temu przedstawiliśmy wam kilka mitów na temat zawodu programisty – Programista i 5 najważniejszych mitów na jego temat. Bardzo często słyszy się opinie, że jest to osoba zajmująca się wyłącznie pisaniem kodu, która komunikuje się głównie ze swoim komputerem. Nie jest to prawdą – koder musi współpracować z wieloma osobami, szczególnie przy większych projektach, a sama praca nie opiera się wyłącznie na stosowaniu HTML, CSS czy JavaScript.

Dlaczego ciągle brakuje programistów?

Wielokrotnie wspominaliśmy, że w branży IT jest coraz większy deficyt pracowników (Nauka programownia – czy opłaca się zostać programistą?). To duża korzyść dla osób, które zamierzają rozpocząć naukę programowania, jest bowiem duża szansa, że znajdą ciekawe stanowisko pracy. Dzisiaj postaramy się wyjaśnić, dlaczego właściwie tak się dzieje, że wciąż brakuje programistów.

Praca dla informatyka po kursie programowania metodą bootcamp

Najważniejszym pytaniem, które nurtuje zainteresowanych kursem programowania jest: Czy można znaleźć stanowisko pracy dla informatyka, który nie posiada jeszcze doświadczenia w branży? Wystarczy przeglądnąć serwisy ogłoszeniowe – pojawia się mnóstwo ofert dla programistów, zarówno dla doświadczonych specjalistów, jak i początkujących koderów.

Praca Informatyk – czyli perspektywy zadowowego rozwoju programisty

Programowanie daje możliwość rozwoju w wielu sektorach IT. Jest to umiejętność bardzo dzisiaj doceniana, ponieważ na rynku brakuje coraz więcej koderów. W dzisiejszym wpisie postaramy się przybliżyć temat pracy informatyka, możliwości rozwoju w tym zawodzie oraz wyjaśnimy kwestię tego, ile zarabia programista.

Podstawy programowania – czyli kim jest Junior Developer?

Dziś branża IT rozwija się bardzo dynamicznie. Nic dziwnego – informatyzacja pojawia się w każdym sektorze i usprawnia funkcjonowanie wielu placówek. Czy to nauka, medycyna czy biznes, wszędzie potrzebni są programiści. To dlatego na rynku pracy jest tak wiele miejsca dla miłośników kodowania.