Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Bartosz Jastrzębski – relacja z modułu 2 Kursu Front End Developer

Bartosz Jastrzębski jest uczestnikiem kursu programowania w Akademii 108. Ostatnio opowiedział nam o wrażeniach po pierwszych zajęciach – #zakodujPrzyszlosc – Bartosz Jastrzębski – relacja z modułu 1 Kursu Front End Developer
Jak wyglądał moduł 2 bootcampu i jaki jest aktualny poziom wiedzy Bartosza? Posłuchajcie 🙂

Bootcamp – moduł 2

Podczas 2 modułu bootcampu studenci zgłębiali CSS. Uczyli się tworzyć zaawansowane efekty, takie jak animacje. Oprócz tego poznali zagadnienia związane z dostosowywaniem wyglądu stron internetowych do różnych urządzeń.
Podczas warsztatów na 2 module kursu programowania kodowali pełny projekt strony internetowej wykorzystując zdobyte do tej pory umiejętności.

Nauka programowania na kursie Front End Developer

Jak mówi Bartosz, szczególnie pomocne podczas nauki programowania jest wsparcie trenerów. Nie tylko przekazują wiedzę, ale również na bieżąco służą pomocą, podchodząc indywidualnie do każdego uczestnika kursu programowania. Studenci poznają kolejne zagadnienia w sposób praktyczny, dzięki czemu nauka programowania przebiega wyjątkowo szybko.
Jak mówi Bartosz, do tej pory wszystkie przerobione zagadnienia są dla niego zrozumiałe. Po zajęciach przerabia materiał i ćwiczy wykonując zadania domowe. W razie pytań zawsze może liczyć na pomoc trenerów, którzy pomagają także poza zajęciami.

Kurs programowania – praca pomiędzy zajęciami

Bootcamp to nie tylko nauka podczas zajęć. Uczestnicy kursu otrzymują zadania domowe, a także testy sprawdzające wiedzę. Według Bartosza jest to bardzo dobry sposób na naukę – na każde zagadnienie może poświęcić dowolną ilość czasu. Po przerobieniu zadań podstawowych, może liczyć na sporą ilość dodatkowych – to bardzo ważne, ponieważ praktyka ma szczególne znaczenie podczas nauki programowania.

Już wkrótce relacje z kolejnych modułów kursu programowania w Akademia 108 – obserwujcie nasz fanpage aby niczego nie przegapić 🙂