Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Bartosz Jastrzębski – relacja z modułu 5 Kursu Front End Developer

Bartosz Jastrzębki bierze udział w kursie Front End Developer w Akademii 108. Ostatnio opowiedział nam o zagadnieniach omawianych podczas modułu 4 oraz o poziomie swoich umiejętności – #zakodujPrzyszlosc – Bartosz Jastrzębski – relacja z modułu 4 Kursu Front End Developer. Posłuchajcie o jego wrażeniach po kolejnym, 5 już, module na kursie programowania.

Nauka programowania – zagadnienia omawiane podczas zajęć

Podczas 5 modułu omawiany był Bootstrap, czyli framework, który znacznie ułatwia oraz przyspiesza tworzenie stron internetowych. Jest on powszechnie wykorzystywany do tworzenia projektów, dlatego taka umiejętność to atrakcyjny punkt w CV początkującego Front End Developera. Kolejnym zagadnieniem były preprocesowy CSS – studenci poznali Sass, który jest jednym z najpopularniejszych narzędzi. Korzystanie z preprocesora przyspiesza pisanie kodu CSS oraz ułatwia pracę nad dużymi projektami.

Front End Developer – aktualny poziom umiejętności

Jak mówi Bartek, jest zadowolony, że zdecydował się na udział w kursie. Za nim 5 modułów bootcampu i potrafi już samodzielnie tworzyć zaawansowane projekty stron internetowych. Bartek pozytywnie ocenia poziom zajęć – doświadczeni trenerzy programowania pokazują jak najlepiej jest podchodzić do konkretnych zagadnień. Motywują do intensywnej nauki programowania oraz służą pomocą także poza zajęciami. Pomoc mentorów jest niezwykle istotna, ponieważ posiadają oni duże doświadczenie komercyjne i w realny sposób obrazują jak wygląda codzienna praca w IT.

Programowanie na kursie – najszybsza metoda na naukę

W nauce programowania bardzo ważna jest praktyka, dlatego na kursie Front End Developer stawiamy przede wszystkim na ćwiczenia praktyczne. Studenci rozpoczynają programowanie już na samym początku kursu. Ćwiczą zarówno na warsztatach, jak i w domu, wykonując zadania i testy. Według Bartosza, ucząc się samodzielnie, nie mógłby tak szybko zwiększać swoje umiejętności. Bardzo ważna jest pomoc trenerów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego uczestnika, motywują do działania i pomagają na każdym etapie nauki programowania.

Jeśli jesteś ciekawy kolejnych postępów Bartosza oraz opinii absolwentów kursu programowania, obserwuj nasz fanpage na Facebooku aby niczego nie przegapić! Już wkrótce relacja po module 6 🙂