Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Martyna Banaś – relacja z modułu 2 Kursu Front End Developer

Za nami kolejny moduł kursu Front End Developer. Martyna jest jedną z uczestniczek – opowiedziała nam ostatnio o swoich wrażeniach po pierwszych zajęciach (#zakodujPrzyszlosc – Martyna Banaś – relacja z modułu 1 Kursu Front End Developer). Do tej pory pracowała jako copywriter i zaczynając kurs nie miała żadnego doświadczenia w programowaniu. Jak mówi, nauka w szkole programowania Akademia 108 bardzo jej się podoba, a duża ilość ćwiczeń praktycznych pozwala na szybkie przyswojenie kolejnych zagadnień.
Posłuchajcie, jeśli jesteście ciekawi jak wygląda moduł 2 kursu Front End Developer.

Front End Developer – nauka podczas drugiego modułu kursu

Martyna opowiada o ćwiczeniach praktycznych podczas zajęć. Podczas modułu 2 studenci zgłębiali tajniki CSS – nauczyli się nadawać projektom oryginalny wygląd oraz tworzyć strony responsywne, czyli dopasowane do różnych urządzeń. Zdobytą wiedzą mogli wykorzystać pracując nad projektem Portfolio. Duża ilość ćwiczeń praktycznych to najlepszy sposób na skuteczną naukę programowania.
W Szkole Programowania Akademia 108 stawiamy na rozwój umiejętności praktycznych – to właśnie dzięki nim można znaleźć świetną pracę.

szkoła programowania

Nauka programowania na kursie – praktyka i jeszcze raz praktyka!

Martyna regularnie wykonuje zadania domowe. Dzięki temu również pomiędzy kolejnymi modułami kursu może utrwalać wiedzę zdobytą podczas zajęć. Zadania są ambitne, a jednocześnie dopasowane do poziomu wiedzy uczestnika kursu. Podczas nauki programowania Mentorzy na bieżąco sprawdzają postępy i od początku uczą praktyk, które w przyszłości znacznie usprawnią pracę nad samodzielnymi projektami. Dzieląc się swoim doświadczeniem, zwracają uwagę na zagadnienia szczególnie istotne w kontekście przyszłych obowiązków na stanowisku Front End Developera.

nauka programowania

Szkoła programowania – jak zostać Front End Developerem?

Martyna, jak wielu innych studentów naszej szkoły programowania, naukę zaczęła od podstaw, nie mając wcześniejszego doświadczenia. Jak mówi, trzeba włożyć w to trochę wysiłku i czasu, ale zdecydowanie warto!
Co trzeba zrobić, aby rozpocząć naukę programowania w Akademii 108? Wystarczy zgłosić się do nas. Musisz jedynie rozwiązać test sprawdzający predyspozycje do zawodu. Jeśli posiadasz motywację do intensywnej nauki, możesz osiągnąć bardzo wiele, nawet jeśli do tej pory nie miałeś/aś okazji kodować. Zostań Front End Developerem i odmień swoją przyszłość! 🙂