Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Instalacja edytora Brackets na komputerze Mac firmy Apple z systemem OSX

Pokazaliśmy Wam już, jak zainstalować edytor Brackets korzystając z systemu Windows – Instalacja edytora brackets na systemie Windows. Dziś przychodzimy z tutorialem dotyczącym komputerów MAC firmy Apple, korzystających z systemu OSX. To ważne, ponieważ przed udziałem w codeveningWarsaw, codeveningKrakow oraz przed kursem programowania trzeba przygotować swój komputer, by móc swobodnie na nim pracować. Edytor Brackets to bardzo przydatne narzędzie, które rozszerzyć można odpowiednimi pluginami.

CodeveningWarsaw oraz Krakow – warsztaty dla każdego

Akademia 108 wychodzi z inicjatywą i organizuje warsztaty, na które może przyjść każdy, kto planuje zapisanie się na kurs programowania. Udział jest zupełnie bezpłatny, a dzięki niemu można nas poznać i przekonać się, jak będzie wyglądała nauka już na kursie. Podczas codeveningWarsaw i codeveningKrakow będziemy wspólnie pracować nad zadaniem typowym w pracy programisty.

brackets

CodeveningKrakow i Warsaw to przedsmak kursu programowania

Jeśli chcesz rozpocząć naukę kodowania, ale nie masz stuprocentowej pewności, czy to kierunek dla Ciebie, możesz się przekonać na codeveningWarsaw lub codeveningKrakow. Wystarczy zarejestrować swój udział, uzbroić się w chęć do pracy oraz oczywiście zabrać laptopa z zainstalowanym edytorem Brackets i dwoma pluginami: Emmet i Custom Work.

codeveningkrakow

Brackets – co umożliwia?

Brackets to edytor, który doskonale sprawdza się do kodowania. W łatwy sposób można rozszerzyć go o ciekawe pluginy, które ułatwiają pracę. Kolorują składnię, dzięki temu staje się bardziej przejrzysta, a także domykają nawiasy i podpowiadają parametry.
Instalacja jest bardzo prosta i zajmie Ci tylko krótką chwilę. To program całkowicie darmowy, który stworzony został przez firmę Adobe. Do udziału w codeveningWarsaw, codeveningKrakow oraz naszych kursach może zgłosić się każdy zainteresowany kodowaniem. Warunkiem jest posiadanie laptopa z systemem Windows, OSX lub Linuxem i umiejętność swobodnego poruszania się w nim.
Jeśli chcesz upewnić się, czy dobrze zainstalowałeś/aś edytor Brackets, obejrzyj nasz film instruktażowy 🙂 Później pozostanie tylko rezerwacja miejsca na kursie, tutaj zobaczysz na jakie terminy aktualnie rekrutujemy: Front End Developer