Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Opinie absolwentów

Opinie absolwentów2023-09-06T11:11:12+02:00

Dowiedz się co mówią o nas studenci

„Pierwszą pracę zdobyłam już w drugim tygodniu trwania kursu”

„Kurs to nie tylko nauka programowania, ale także masa dodatkowych informacji o pracy Front End Developera”

Agata Biesaga

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Chciałbym się podzielić z wami opinią na temat szkoleń prowadzonych przez @Akademia108. Akurat jestem aktualnym absolwentem jeśli można to tak nazwać więc na gorąco mogę napisać parę słów. Jeśli chodzi o formę szkolenia, intensywne, to na pewno, czekają na was tysiące linijek kodu do przerobienia, naprawdę konkretne przykłady, które w sumie można spotkać w pracy Front End Developera. Chłopaki, Łukasz jak i Krystian mają przede wszystkim cierpliwość ( w moim przypadku mieli a zadawałem bardzo dużo pytań podczas kursu chcąc jak najwięcej wyciągnąć ). Każdy cięższy problem jest szczegółowo omawiany, by jak najlepiej zrozumieć problem.Szczerzę polecam. Kurs skończony a jeśli ktoś zapyta o zatrudnienie ? Myślę, że to sprawa indywidualna ale mnie się to udało w niespełna tydzień :):)

Jeszcze raz chciałem podziękować za fenomenalną atmosfere, Yerbe i najlepszy kurs jaki mogłem sobie znaleźć :]

Rafał Matalowski

Akademia 108 – opinie na temat wykładowców i nauki programowania

„Metoda bootcamp pozwoliła mi na przyswojenie całej potrzebnej wiedzy w krótkim czasie”

„Obecnie mieszkam i pracuję w Brukseli”

Krzysztof Burkot

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Jako absolwent wiosennej edycji Kursu Front End w Warszawie gorąco polecam szkołę Akademia108. Kurs jest przystępny zarówno dla ludzi, którzy nie mieli wcześniej styczności z programowaniem, jak i dla tych, którzy mieli wcześniej okazję liznąć nieco kodowania. Program jest intensywny i wymaga dużo pracy własnej, ale dzięki temu wiedza nie „ulatuje” z tygodnia na tydzień. Warto też powiedzieć, że atmosfera była świetna, odpowiedni balans śmiechu i nauki. I trudno się dziwić, skoro w grupie był szeroki przekrój społeczeństwa: od humanistów, przez programistów aż po gwiazdy telewizji!

Krótko mówiąc szkoła godna polecenia. Świetni nauczyciele, super atmosfera i góra wiedzy, która na pewno wystarczy do podjęcia pierwszej pracy we Front Endzie.

Krzysztof Burkot

osoba

Ukończyłem stacjonarną edycję kursu Front End Developer w Krakowie. Kurs pozwolił mi rozszerzyć wiedzę, którą zdobyłem na studiach i wejść w świat technologii front end. Już w trakcie kursu miałem okazję realizować dodatkowy projekt, który mogłem konsultować z ternerami z Akademii 108.

Na kursie najbardziej podobało mi się praktyczne podejście i duża ilość samodzielnego kodowania pod okiem ternera, który na bieżąco weryfikował efekty pracy oraz służył wsparciem merytorycznym ?

Polecam Akademię 108 każdemu, kto chce szybko nabyć umiejętności pozwalające realizować pierwsze projekty. ?

Rafał Gazda

„Aktualnie pracuję jako Front End Developer”

„Udało się po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Dwa tygodnie przed ukończeniem kursu miałam podpisaną umowę o pracę”

Katarzyna Tobiś

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Opinie o Akademii 108 – sprawdź jak wygląda nauka w naszej szkole

„Udało mi się znaleźć pierwszą prace jeszcze w trakcie trwania kursu”

„Bardzo podobało mi się podejście wykładowców i wsparcie w systematycznej nauce programowania”

Adrian Bąk

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Ukończyłam kurs w Warszawie i bardzo polecam. Zakres materiału jest obszerny. Zdecydowanie pokrywa się wymaganiami na stanowisku Junior Front end Developera. Dużym plusem jest bezpośredni kontakt z trenerami, którzy odpowiadają na każde pytanie i nie boją się podejść i zajrzeć do „kodu świeżaka” 🙂

Olga Koenig

osoba

Dzięki zajęciom z Akademią 108 udało mi się opanować szybko HTML i CSS, a zaraz potem współtworzyłam landing page malpiszon(dot)pl Pomysł zajęć jest świetny i jeśli ktoś planuje profesjonalnie zająć się kodowaniem, to na pewno pod okiem chłopaków z Akademii 108. Atmosfera jest super, są pomocni i otwarci. Polecam baardzo!

Alina Daribazaron

„Pracę znalazłam po niecałym miesiącu po zakończeniu kursu”

„Po kursie udało mi się wygrać Hackaton Gus IDG”

Monika Nizińska

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Serdecznie polecam Kurs Front-End Developer w Akademii108, który daje solidne podstawy i wyrabia dobre nawyki w programowaniu.Wykładowcy tłumaczą wszystkie zagadnienia zrozumiałym językiem i są bardzo pomocni 🙂 Spora ilość zadań domowych, znacznie pomaga w utrwaleniu przerobionego materiału. Dzięki nauce w Akademii, już w miesiąc po zakończeniu kursu zaczęłam pracę jako programistka!

Monika Nizińska

Akademia 108 opinie – dlaczego warto zacząć naukę kodowania

„Zaczęłam szukać pracy dwa tygodnie przed ukończeniem kursu”

„W pracy zauważyłam, że moje zadania są bardzo zbliżone do przerabianych na kursie”

Patrycja Chrzanowska

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Akademia 108 poprzez Codevening w przyjaznej atmosferze pomaga zapoznać się zarówno z kodem HTML, CSS, Javascript, jak również prezentuje przydatne narzędzia, które pomagają w codziennej pracy, a także dodatki, które ułatwiają szybkie osiągnięcie widocznych efektów. Dzisiejsze spotkanie może było skierowane dla osób, które jeszcze nie miały styczności z Front Endem lub stawiają pierwsze kroki w tej tematyce, ale prowadzący służyli pomocną ręką i odpowiednio przygotowanym materiałem. Dla niektórych może być to pierwszy krok w zmianie ścieżki zawodowej, dla innych może to pozwolić rozwijać własną stronę czy bloga po godzinach, dzisiejszy materiał był rzeczywiście zbliżony do tego, co może dostać do wykonania programista front-endu w typowej agencji marketingowej, więc za to należy się dodatkowy plus.

Maciej Klimowicz

„Dwa tygodnie przed ukończeniem kursu odezwała się do mnie firma, w której obecnie pracuję”

„Przed kursem nie miałam żadnego doświadczenia w programowaniu”

Marcin

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Powiem krótko,każdemu kto się zastanawia, chce zmienić coś w swoim życiu gorąco polecam kurs, dzięki niemu zdobyłem wiedzę i umiejętności, które pozwoliły mi zacząć przygodę z programowaniem. Myślę, że każdy, przy odrobinie chęci i zaangażowania, jest w stanie nauczyć się programowania i szeroko pojętego frontendu i ja jestem tego doskonałym przykładem 🙂 Na kurs przyszedłem z podstawami html i css, których sam się nauczyłem 2 msc wcześniej z kursów w necie ale była to wiedza pobieżna. Dopiero podczas kursu w Akademii wchłonąłem porządną dawkę szeroko pojętej wiedzy od html po js/jquery itp. O wykładowcach nie będę dużo pisał bo można ich określić w kilku słowach; wymagający praktycy, którzy na programowaniu zjedli zęby:) Zawsze pomocni i bardzo cierpliwi a przy tym obdarzeni olbrzymią wiedzą. Ja osobiście duuużo się od nich nauczyłem. Nawet jak ktoś nie rozumie i nie ogarnia na samym początku to przejdą każdy przykład krok po kroku z każdym indywidualnie. Cały kurs kosztował mnie to dużo pracy i nauki ale było warto bo udało mi się załapać pracę jeszcze w trakcie kursu. Polecam tego allegrowicza

Marcin

osoba

Wszystkim serdecznie polecam Kurs Front-End Developer w Akademii 108. Dużo cennych wskazówek, kodowania, praktyki i wiedzy. Ogromna cierpliwość prowadzących i wyczerpujące wykłady pozwalają na rozpoczęcie swojej kariery w branży IT

Gosia Maciejowska

Świetna atmosfera, kompetentni prowadzący i dobre materiały. Dużym atutem jest system zadań do rozwiązania, który bardzo pomaga w nauce. Kurs daje solidne podstawy do pracy w zawodzie. Szczególnie fajnym dodatkiem do zajęć jest przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej i pisania CV. Osobiście za największa zaletę uważam podejście wykładowców – potrafią wytłumaczyć zagadnienia w bardzo prosty sposób, tłumaczą, aż do skutku, a przede wszystkim motywują do dalszego działania. Zdecydowanie polecam!

Julia Golańska

„Program kursu zawierał wszystko co jest potrzebne do rozpoczęcia pracy”

„Kurs pomógł nam uporządkować wiedzę i rozwinąć ją o nowe technologie”

Agata i Marta – Zdalnebabki.pl

ZOBACZ CAŁOŚĆ

osoba

Jestem absolwentką kursu Frontend Developer. Zaczynałam kurs mając już pewną wiedzę (HTML i CSS) i doświadczenie w projektowaniu stron www, chciałam jednak poznać nowy język programowania – Javascript. Kurs zdecydowanie spełnił moje oczekiwania – usystematyzował dotychczasową wiedzę i dał ogrom nowej. Wykładowcy podchodzą do kursantów indywidualnie (Ci bardziej zaawansowani dostają dodatkowe zadania), dlatego moim zdaniem kurs nadaje się zarówno dla zupełnie początkujących jak i tych mających już jakąś wiedzę. Atuty kursu to: super wykładowcy, merytoryka, organizacja, więc w zasadzie wszystko czego potrzeba 🙂 minusów nie zauważono:) Polecam!

Marta Bartosińska

Opinie Akademia 108 – co mówią o nas absolwenci

„Wiedza zdobyta na kursie daje bardzo solidne podstawy do pracy jako programista frontendowy”

„Chciałem zacząć pracę na własny rachunek, dlatego postanowiłem nauczyć się programować i założyć własną działalność”

Grzegorz Gawryś

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Ukończyłem weekendowy kurs w Akademii 108. Mogę go polecić każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z programowaniem Front End. Atmosfera na zajęciach jest bardzo inspirująca. Pracujący z nami trenerzy motywowali nas do pracy i dbali o jej merytorykę.Moim planem było wykorzystanie wiedzy zdobytej na kursie w Akademii 108 do rozpoczęcia własnej działalności. Plan udało mi się wykonać w 100%. Jestem już po rejestracji działalności i szukam pierwszych zleceń

Grzegorz Gawryś

„Obecnie jestem w swoim wymarzonym miejscu pracy”

„Wykładowcy to osoby z dużym doświadczeniem, jak również umiejętnościami dydaktycznymi. Takich wykładowców poleciłabym naprawdę każdemu”

Urszula Sułek

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Ukończyłam kurs bootcamp „Front End Developer” realizowany w Warszawie w maju 2017. Przez 2 miesiące miałam okazję częściowo utrwalić już posiadaną wiedzę, ale też sporo nowego się nauczyłam. Kurs uczy jak tworzyć front-end dobrze, to znaczy poza nauką technologii i języków nauczyciele kładą nacisk na poprawność, czytelność i dobrą organizację kodu. Dodatkowo, kurs przygotowuje do pracy grupowej poprzez utrwalanie nawyku korzystania z repozytorium oraz programowanie zespołowe. W trakcie kursu wykonywany jest szereg ćwiczeń projektowych o różnym stopniu skomplikowania, opierających się na najnowszych trendach UI. Ćwiczenia wykonywane są zarówno w trakcie zajęć, jak i w postaci prac domowych na zaliczenie. Wiedza teoretyczna utrwalana jest poprzez cotygodniowe testy.Szkoła Akademia 108 jest bardzo przyjazna kursantom. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Nauczyciele posiadają ogromną wiedzę merytoryczną i umieją ją przekazać. Kwestie formalne załatwiane są bardzo szybko.

Po skończonym kursie udało mi się zdobyć wymarzoną pracę. Obecny pracodawca docenił fakt, iż chciałam się dokształcać, a wiedza merytoryczna jaką nabyłam została pozytywnie oceniona w trakcie rekrutacji.

Urszula Sułek

Akademia 108 to szkoła, która daje ogromną wiedzę programistyczną. Po zakończeniu kursu jestem w stanie zrobić wiele rzeczy o których wcześniej nie miałem pojęcia. Ogromna rolę odgrywają wykładowcy ponieważ to oni sprawili, że ta wiedza dotarła do każdego z nas !!! 😉 jestem bardzo wdzięczny i polecam kurs dla każdego kto w przyszłości chce zostać prawdziwym front-end developerem. 🙂

Juri Kuzmochka

Akademia 108 – opinie o nauce na bootcampowym kursie

„Po kursie byłem bardzo dobrze przygotowany pod względem technicznym”

„Wykładowcy podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie”

Adrian Bzowski

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Ukończyłem stacjonarny Kurs Front End Developer w Krakowie. Mogę go polecić każdemu, kto planuje rozpocząć pracę jako programista. Ekipa Akademii 108 przygotowuje do podjęcia realnych wyzwań. Wiedza jaką zdobyłem pozwoliła mi podjąć się pierwszych komercyjnych projektów, więc już po kilku tygodniach po zakończeniu kursu, mogę powiedzieć, że pracuję jako Front End Developer

Adrian Bzowski

Opinie Akademia 108 – posłuchaj historii naszych absolwentów

„W 3 i pół tygodnia znalazłem swoją pierwszą pracę”

„Zawsze otwarci, pomocni, pogodnie nastawieni, mogliśmy zawsze liczyć na pomoc”

Jan Bordo

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Jestem absolwentką Akademii 108 i mogę z czystym sumieniem polecić tę szkołę. Kurs jest dla wszystkich. Dla tych którzy mieli już styczność z front-endem i dla tych, którzy dopiero startują, tak jak ja. Największy plus to to, że szkoła kładzie nacisk na naukę samodzielności w programowaniu i praktykę. Zaangażowanie nauczycieli sprawia, że nie wyjdziesz z kursu z jakimikolwiek wątpliwościami lub brakami w wiedzy, czy praktyce.

Aneta Pierowicz

„Po kursie byłem bardzo dobrze przygotowany pod względem technicznym”

„Wszystkie technologie, które poznałem na kursie wykorzystuję na co dzień w swojej pracy”

Michał Stabrawa

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Polecam kurs programowania organizowany przez Akademię 108. Szybkość przyswajania wiedzy w porównaniu z tradycyjnymi metodami uczenia się jest nieporównywalnie większa. Dodatkowo doświadczeni wykładowcy kontrolują i korygują na bieżąco postępy. Chcecie zacząć działać w branży IT – zacznijcie od tego kursu…

Tomasz Waśko