Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZY KURS: Kurs Indywidualny - 13 Lipiec 2020

Zadzwoń do nas       884 908 108

Opinie absolwentów

Opinie absolwentów2018-09-05T07:20:31+02:00

Dowiedz się co mówią o nas studenci

„Metoda bootcamp pozwoliła mi na przyswojenie całej potrzebnej wiedzy w krótkim czasie”

„Obecnie mieszkam i pracuję w Brukseli”

Krzysztof Burkot

ZOBACZ CAŁOŚĆ

quote

osoba

Dzięki zajęciom z Akademią 108 udało mi się opanować szybko HTML i CSS, a zaraz potem współtworzyłam landing page malpiszon(dot)pl Pomysł zajęć jest świetny i jeśli ktoś planuje profesjonalnie zająć się kodowaniem, to na pewno pod okiem chłopaków z Akademii 108. Atmosfera jest super, są pomocni i otwarci. Polecam baardzo!

Alina Daribazaron

Bez zbędnych laurek – warto!
Zajęcia z praktykami Ulyaną i Adamem dają odpowiedź z czym się człowiek spotyka w pracy programisty, pokazują, że jest wiele rozwiązań dla jednego zadania.
Cała kadra to fachowcy, nie ma dla nich głupich czy trudnych pytań, jest za to ciężka praca i poszukiwanie rozwiązań.

Jan Domański

Super miejsce i ludzie. Program przygotowany i zrealizowany bardzo ciekawie i skutecznie. Cena bezkonkurencyjna. Polecam w 100% i dziękuję

Paulina Chojecka

Akademia 108 – opinie na temat wykładowców i nauki programowania

osoba

Minął rok jak ukończyłem kurs Akademii108 i podsumowując, pójście na kurs było dla mnie jednym z najlepszych wyborów w ostatnich latach. Kurs dał mi bardzo solidne podstawy do tego aby móc dalej rozwijać się w obrębie programowania/analityki webowej. Pigułka wiedzy przekazanej na kursie, przyspiesza naukę programowania o całe miesiące a być może nawet lata, ponieważ nie traci się czas na rozwiązywanie problemów już dawno rozwiązanych.
Mega polecam każdemu!

Bartosz Adamiec

Ukończyłam kurs w Warszawie i bardzo polecam. Zakres materiału jest obszerny. Zdecydowanie pokrywa się wymaganiami na stanowisku Junior Front end Developera. Dużym plusem jest bezpośredni kontakt z trenerami, którzy odpowiadają na każde pytanie i nie boją się podejść i zajrzeć do „kodu świeżaka” 🙂

Olga Koenig

Akademia 108 to szkoła, która daje ogromną wiedzę programistyczną. Po zakończeniu kursu jestem w stanie zrobić wiele rzeczy o których wcześniej nie miałem pojęcia. Ogromna rolę odgrywają wykładowcy ponieważ to oni sprawili, że ta wiedza dotarła do każdego z nas !!! 😉 jestem bardzo wdzięczny i polecam kurs dla każdego kto w przyszłości chce zostać prawdziwym front-end developerem. 🙂

Juri Kuzmochka

„Dzięki dawce skondensowanej wiedzy nauczyłam się inaczej patrzeć na strony internetowe”

„Umiejętności zdobyte na kursie są różnorodne, przygotowują do pracy i do dalszego rozwoju”

Urszula Giewoń

ZOBACZ CAŁOŚĆ

quote

Opinie o Akademii 108 – sprawdź jak wygląda nauka w naszej szkole

Ukończyłem stacjonarną edycję kursu Front End Developer w Krakowie. Kurs pozwolił mi rozszerzyć wiedzę, którą zdobyłem na studiach i wejść w świat technologii front end. Już w trakcie kursu miałem okazję realizować dodatkowy projekt, który mogłem konsultować z trenerami z Akademii 108.
Na kursie najbardziej podobało mi się praktyczne podejście i duża ilość samodzielnego kodowania pod okiem trenera, który na bieżąco weryfikował efekty pracy oraz służył wsparciem merytorycznym 🙂
Polecam Akademię 108 każdemu, kto chce szybko nabyć umiejętności pozwalające realizować pierwsze projekty. 🙂

Rafał Gazda

osoba

„Wiedza zdobyta na kursie daje bardzo solidne podstawy do pracy jako programista frontendowy”

„Cała moja dotychczasowa aktywność zawodowa polegała na pracy dla kogoś. Chciałem zacząć pracę na własny rachunek, dlatego postanowiłem nauczyć się programować i założyć własną działalność”

Grzegorz Gawryś

ZOBACZ CAŁOŚĆ

quote

Jestem absolwentką Akademii 108 i mogę z czystym sumieniem polecić tę szkołę. Kurs jest dla wszystkich. Dla tych którzy mieli już styczność z front-endem i dla tych, którzy dopiero startują, tak jak ja. Największy plus to to, że szkoła kładzie nacisk na naukę samodzielności w programowaniu i praktykę. Zaangażowanie nauczycieli sprawia, że nie wyjdziesz z kursu z jakimikolwiek wątpliwościami lub brakami w wiedzy, czy praktyce.

Aneta Pierowicz

Uczyłem się programować z chłopakami. Świetne podejście i mega profesjonalizm.”

Kamil Urbanik

Akademia 108 poprzez Codevening w przyjaznej atmosferze pomaga zapoznać się zarówno z kodem HTML, CSS, Javascript, jak również prezentuje przydatne narzędzia, które pomagają w codziennej pracy, a także dodatki, które ułatwiają szybkie osiągnięcie widocznych efektów. Dzisiejsze spotkanie może było skierowane dla osób, które jeszcze nie miały styczności z Front Endem lub stawiają pierwsze kroki w tej tematyce, ale prowadzący służyli pomocną ręką i odpowiednio przygotowanym materiałem. Dla niektórych może być to pierwszy krok w zmianie ścieżki zawodowej, dla innych może to pozwolić rozwijać własną stronę czy bloga po godzinach, dzisiejszy materiał był rzeczywiście zbliżony do tego, co może dostać do wykonania programista front-endu w typowej agencji marketingowej, więc za to należy się dodatkowy plus.

Maciej Klimowicz

Akademia 108 opinie – dlaczego warto zacząć naukę kodowania

osoba

Jestem absolwentką kursu Frontend Developer. Zaczynałam kurs mając już pewną wiedzę (HTML i CSS) i doświadczenie w projektowaniu stron www, chciałam jednak poznać nowy język programowania – Javascript. Kurs zdecydowanie spełnił moje oczekiwania – usystematyzował dotychczasową wiedzę i dał ogrom nowej. Wykładowcy podchodzą do kursantów indywidualnie (Ci bardziej zaawansowani dostają dodatkowe zadania), dlatego moim zdaniem kurs nadaje się zarówno dla zupełnie początkujących jak i tych mających już jakąś wiedzę. Atuty kursu to: super wykładowcy, merytoryka, organizacja, więc w zasadzie wszystko czego potrzeba 🙂 minusów nie zauważono:) Polecam!

Marta Bartosińska

„Aktualnie pracuję jako Front End Developer”

„Już w trakcie trwania kursu zacząłem wysyłać CV i trzy dni przed zakończeniem znalazłem swoją pierwszą pracę”

Konrad Hojda

ZOBACZ CAŁOŚĆ

quote

Chciałbym się podzielić z wami opinią na temat szkoleń prowadzonych przez @Akademia108. Akurat jestem aktualnym absolwentem jeśli można to tak nazwać więc na gorąco mogę napisać parę słów. Jeśli chodzi o formę szkolenia, intensywne, to na pewno, czekają na was tysiące linijek kodu do przerobienia, naprawdę konkretne przykłady, które w sumie można spotkać w pracy Front End Developera. Chłopaki, Łukasz jak i Krystian mają przede wszystkim cierpliwość ( w moim przypadku mieli a zadawałem bardzo dużo pytań podczas kursu chcąc jak najwięcej wyciągnąć ). Każdy cięższy problem jest szczegółowo omawiany, by jak najlepiej zrozumieć problem.Szczerzę polecam. Kurs skończony a jeśli ktoś zapyta o zatrudnienie ? Myślę, że to sprawa indywidualna ale mnie się to udało w niespełna tydzień :):)

Jeszcze raz chciałem podziękować za fenomenalną atmosfere, Yerbe i najlepszy kurs jaki mogłem sobie znaleźć :]

Rafał Matalowski

Myślisz o nauce programowania?

Zastanawiasz się, jak ocenić swoje zdoloności?

Sprawdź swoje predyspozycje rozwiązując darmowy test